سخن اول


با توکل به خداوند متعال ٬همت و تلاشهای صادقانه مجموعه ای توانمند و معتقد به اینکه إن الله جمیل و یحب الجمال با آمیخته ای از صنعت و هنر خدادادی و برای رسیدن به تعالی و چشم اندازهای بالاتر طی طریق مینمایند.

الهی سر حقیقت تو بر هیچکس عیان نیست و هرجا اراده ای باشد حتما راهی به سعادت است .

بر راهی که بهتر از آن نیست مارا هدایت فرما .

تاریخچه


انجمن ایران جی آرسی در سال ۱۳۹۵با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب در زمینه تولید قطعات پیشساخته بتنی و همچنین احساس نیاز در بازار و تصحیح روند موجود وارد عرصه تولید گردید .

هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این شرکت تلاش مستمر در راه رسیدن به چشم انداز مطلوب و ساختن و آبادانی میهن عزیزمان بود این هدف جز با همکاری بی دریغ مجموعه ای قدرتمند و عزم جزم آنها در استفاده از علوم و تکنولوژِی جدید برای طراحی و تولید مبتنی بر نیاز روز میسر نبود.

در همین راستا مهندسین فعال درانجمن ایران جی آرسی با بهره گیری از نیروهای تحصیلکرده و مستعد در عرصه تولید و مدیریت اقدام به طراحی ٬تولید و اجـــــــرای پروژه های مختلفی در تهران و اقصی نقاط کشور عزیزمان نمودند.

مجموعه این اقدامات در گذر تاریخ باعث پدید آوردن پتانسیلی فعال و قابل تقدیر درعرصه ساخت و ساز و همچنین تولید در انواع محصولات مسلح شده الیافی شده است . به نحوی که اکنون انجمن ایران جی آرسی با سپری کردن بیش از شش سال از فعالیت خود موفق به عرضه و تولید اولیه جی آرسی جهت جایگزینی و ترکیب با دیگر متریال های نما در صنعت ساختمان مطابق با اقلیم هر شهر گردیده است که این امر باعث رسیدن به محصولی کاملا مستحکم ٬سبک و سازگار با طبیعت شده است که این موضوع سهم بسزایی در سرعت بخشیدن به اجرا و همچنین استفاده از طرح های متنوع معماری در – برج هاو ساختمانهای بلند مرتبه با رعایت اصول اولیه استاندارد میسر ساخته است .

سعی و تلاش مدیریت انجمن ایران جی آرسی افزایش بهره وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت افزاری و نرم افزاری در شرکت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است .

عشق به وطن سرلوحه کار و امید تنها رمز ادامه راه است . اینک با مساعی نیروهای توانمند شرکت به خود می بالیم که بیش از ۵۰ پروژه را در زمینه های مختلف طراحی ٬ تولید و اجرا به نحو احسن سرانجام رسانده ایم و توانسته ایم در کنار نامی نیک اعتماد و رضایت مشتریان را که همانا اصلی ترین هدف شرکت است را کسب نماییم.

و اینک حضور مقتدرانه در عرصه تولید و اجرای پروژه هایی مرتبط با توانائیها و تخصص های شرکت در داخل و نگاه به جهانی شدن با توجه به پتانسیل موجود به همراه کوشش در جهت افزایش توان علمی و اجرایی و همکاری با کارحانجات قدرتمند و اساتید مجرب تکنولوژی جی آرسی همواره در دستور کار انجمن ایران جی آرسی می باشد .

بازدیدها: 1101